Underglasyrdekor med växter, diameter 24,5 cm, mindre nagg, tillvärkningsdefekt, mindre slitage på emalj.
500 SEK | 2022-11-06 15:03 |
400 SEK | 2022-11-05 22:51 |
300 SEK | 2022-11-04 01:22 |
200 SEK | Startpris |