18/1900-tal, polykrom dekor i emaljfärger med växter, höjd 18 cm, knopp med lagning, glasyrmista på insida lock, sigillmärke 4 karaktärer i järnrött.
1 200 SEK | 2022-11-06 15:05 |
1 100 SEK | 2022-11-06 15:05 |
200 SEK | Startpris |