Emaljdekor, höjd inkl. lock 26 cm, nagg insidan lock, för övrigt smärre bruksslitage.
900 SEK | 2022-11-06 15:08 |
800 SEK | 2022-11-06 15:08 |
500 SEK | 2022-11-06 15:07 |
200 SEK | Startpris |