1900-tal, kantondekor, diameter 34 cm, mindre glasyrmistor/repor.
2 000 SEK | 2022-11-06 15:16 |
1 900 SEK | 2022-11-06 15:16 |
300 SEK | 2022-11-06 12:56 |
200 SEK | Startpris |