Fort Delaware med figurer i elastolin samt plast, riddarborg med figurer i plast. bl.a. Swoppet Britains Ltd, Cresent m.m. slitage samt skador förekommer. Bör ses, ej fullständigt genomgånget.
1 800 SEK | 2023-03-06 18:04 |
1 700 SEK | 2023-03-06 18:04 |
800 SEK | 2023-03-06 18:03 |
200 SEK | 2023-02-28 23:57 |
200 SEK | Startpris |