1 Lok 89005, 1 lok DB 216 025-7, 20 st vagnar, 1 bro, 2 st transformatorer, räls, skenor, växlar m.m. slitage samt skador förekommer.
900 SEK | 2023-03-06 18:09 |
800 SEK | 2023-03-06 11:36 |
400 SEK | 2023-03-01 14:05 |
300 SEK | 2023-03-01 00:04 |
200 SEK | 2023-02-22 19:48 |
200 SEK | Startpris |