Spannmålsbärare, höjd inkl. sockel 33 cm, brons med mörkbrun patina, signerad, marmorsockel med mindre nagg
2 400 SEK | 2023-04-02 08:01 |
2 200 SEK | 2023-04-01 22:05 |
1 600 SEK | 2023-04-01 17:57 |
1 300 SEK | 2023-04-01 17:07 |
1 100 SEK | 2023-03-17 13:42 |
1 000 SEK | 2023-03-26 13:09 |
200 SEK | 2023-03-12 09:12 |
200 SEK | Startpris |