För DUX, stomme i bok, sits i linne samt läder. Brännmärkta, slitage, läder på fåtölj med ställvis slitage, fläckar förekommer, samt trädelar med släppt limning/skador.
3 000 SEK | 2023-04-02 15:03 |
2 800 SEK | 2023-04-02 15:03 |
2 400 SEK | 2023-04-02 14:26 |
2 200 SEK | 2023-04-02 15:02 |
1 900 SEK | 2023-03-29 16:26 |
1 200 SEK | 2023-04-02 13:22 |
1 000 SEK | 2023-03-24 23:01 |
800 SEK | 2023-03-17 11:43 |
200 SEK | 2023-03-07 20:18 |
200 SEK | Startpris |