Stomme i bok, sits i linne samt läder. Brännmärkt, slitage, skador.
1 000 SEK | 2023-04-02 14:59 |
900 SEK | 2023-04-02 15:02 |
700 SEK | 2023-03-31 13:57 |
600 SEK | 2023-03-23 13:16 |
600 SEK | 2023-03-29 16:03 |
200 SEK | 2023-03-15 19:08 |
200 SEK | Startpris |