1700-tal, höjd 21,5 cm, bruksslitage, skador, senare lock (botten)
1 100 SEK | 2023-03-29 08:32 |
1 100 SEK | 2023-04-02 15:04 |
900 SEK | 2023-04-02 15:04 |
700 SEK | 2023-03-27 19:02 |
300 SEK | 2023-03-17 14:47 |
200 SEK | Startpris |