Abstrakt motiv, signerad i tryck, bildmått 85 x 58 cm. Numrerad XXXII/CLXXXXV.
2 400 SEK | 2023-03-18 15:47 |
2 200 SEK | 2023-04-02 15:05 |
1 900 SEK | 2023-02-13 17:39 |
200 SEK | Startpris |