Omkring sekelskifte 18/1900-tal, 117 x 60, höjd 124 cm, smärre slitage, senare bemålning, ett ben med skada.
300 SEK | 2023-03-22 22:55 |
300 SEK | 2023-04-02 15:07 |
200 SEK | Startpris |