Trä, med detaljer i metall, 1800-tal, längd 108 cm, bruksslitage, saknar ett handtag samt ett handtag löst.
600 SEK | 2023-04-01 09:35 |
500 SEK | 2023-04-02 15:07 |
200 SEK | Startpris |