1900-talets andra hälft, höjd 85 cm, bruksslitage
1 200 SEK | 2023-04-02 15:08 |
1 100 SEK | 2023-04-02 14:45 |
900 SEK | 2023-04-02 14:55 |
600 SEK | 2023-03-29 08:33 |
500 SEK | 2023-03-15 17:18 |
200 SEK | Startpris |