17 + 12 + 18 tallrikar, samt 6 djupa tallrikar. Bruksslitage, bestickrepor.
3 200 SEK | 2023-03-29 22:21 |
3 200 SEK | 2023-03-30 14:10 |
1 500 SEK | 2023-03-29 09:43 |
1 200 SEK | 2023-03-08 20:41 |
500 SEK | 2023-03-07 14:03 |
200 SEK | Startpris |