Valnöt, 17/1800-tal, höjd 85 cm, bruksslitage
600 SEK | 2023-04-01 21:31 |
500 SEK | 2023-03-30 11:11 |
300 SEK | 2023-03-29 12:35 |
200 SEK | Startpris |