Omkring sekelskifte 18/1900-tal, furu, 5+1 utdragslådor, 90 x 47, höjd 132 cm, smärre slitage
800 SEK | 2023-04-02 15:01 |
700 SEK | 2023-03-30 18:44 |
700 SEK | 2023-03-31 17:01 |
300 SEK | 2023-03-23 09:20 |
200 SEK | Startpris |