1800-tal, med kapuschongslipad granat, samt rosenslipade diamanter, några stenar saknas, slitage, dekorelement lös, mindre emaljskador, tot. vikt 45 gram
19 000 SEK | 2023-04-02 15:01 |
18 500 SEK | 2023-04-02 15:01 |
14 000 SEK | 2023-04-02 15:01 |
13 000 SEK | 2023-03-28 14:47 |
13 000 SEK | 2023-03-29 09:45 |
12 000 SEK | 2023-03-26 19:05 |
2 400 SEK | 2023-03-16 22:17 |
2 200 SEK | 2023-03-16 17:29 |
2 000 SEK | 2023-03-14 14:56 |
1 500 SEK | 2023-03-12 12:31 |
700 SEK | 2023-03-12 11:24 |
500 SEK | 2023-03-06 22:13 |
200 SEK | Startpris |