111. Akvarel: 'fiskerbåde ved vestkysten' skabt af Søren Dahl, 1943 - 54,5X69cm

Varenr 67368

9 December 2021 17:30

Hammerslag11.00 dkk12.00 dkk13.00 dkk14.00 dkk15.00 dkk 100 dkk17.00 dkk18.00 dkk

2021-12-09 MOMSFRI, Torsdag 17:30, Norgesvej 49, 6100 Haderslev

Eftersyn

Eftersyn torsdag den 9/12-2021 fra 15.00 til 17.30

Bemærk at kataloget bliver opdateret/tilrettet helt frem til onsdag d. 8/12

Øvrig information

Kan ikke udskrives herfra