18. Einar Forseth(1892-1982) akvareller och blandteknik.

Signerade och daterade, någon med dedikation.

Varunr 423386

4 Oktober 2015

Klubbslag21,00 SEK22,00 SEK23,00 SEK24,00 SEK25,00 SEK 200 SEK18,00 SEK19,00 SEK20,00 SEK

Utrop 1000 SEK

Finalauktion 4 oktober 2015,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.