10. Utdragssoffa, allmoge

1800-tal, höjd ca 84, 181x56 cm, skador, slitage, maskstungen, knäckt ben.

Varunr 447717

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag22,00 SEK23,00 SEK24,00 SEK25,00 SEK26,00 SEK 1,600 SEK2,00 SEK3,00 SEK4,00 SEK5,00 SEK6,00 SEK

Utrop 300 SEK

1,600 SEK2019-01-27 11:42
1,500 SEK2019-01-25 13:40
1,000 SEK2019-01-27 10:44
450 SEK2019-01-25 15:35
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.