11. Stolar, 7 stycken

18/1900-tal, olika modeller, höjder ca 79-83 cm, slitage, skador, maskstungen

Varunr 447718

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag24,00 SEK25,00 SEK26,00 SEK27,00 SEK 200 SEK18,00 SEK19,00 SEK20,00 SEK21,00 SEK

Utrop 400 SEK

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.