12. Sjömanskista

1800-tal, bemålad furu, höjd ca 42, 79x44 cm, slitage, maskstungen, lås saknas.

Varunr 447719

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag19,00 SEK20,00 SEK21,00 SEK 400 SEK2,00 SEK3,00 SEK4,00 SEK5,00 SEK6,00 SEK

Utrop 400 SEK

350 SEK2019-01-26 16:39
300 SEK2019-01-26 11:33
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.