13. Säckakärror, 2 stycken

18/1900-tal, 1 st märkt NorraHammar N 6, höjder ca 114-120 cm, slitage, maskstungen.

Varunr 447720

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag11,00 SEK12,00 SEK13,00 SEK14,00 SEK15,00 SEK16,00 SEK 300 SEK16,00 SEK17,00 SEK18,00 SEK19,00 SEK20,00 SEK21,00 SEK

Utrop 400 SEK

200 SEK2019-01-27 10:55
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.