14. Soffa, 1800-tal

3 sektioner, genombruten rygg, höjd ca 88 cm, 135x157x117 cm, slitage, skador.

Varunr 447721

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag19,00 SEK20,00 SEK21,00 SEK 800 SEK14,00 SEK15,00 SEK16,00 SEK17,00 SEK18,00 SEK

Utrop 1000 SEK

700 SEK2019-01-27 11:35
600 SEK2019-01-25 15:36
500 SEK2019-01-27 11:23
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.