15. Hängskåp, allmoge

1800-tal, furu, höjd ca 117, 83x54 cm. Skador, slitage, maskstungen, nyckel medföljer.

Varunr 447722

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag23,00 SEK24,00 SEK25,00 SEK 500 SEK26,00 SEK27,00 SEK28,00 SEK

Utrop 600 SEK

250 SEK2019-01-27 11:52
200 SEK2019-01-27 11:37
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.