16. Golvur

Daterad 1780, urtavla märkt AES No 45, höjd ca 210 cm, slitage, märken, 1 lod, pendel medföljer

Varunr 447769

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag18,00 SEK19,00 SEK20,00 SEK 1,200 SEK23,00 SEK24,00 SEK25,00 SEK26,00 SEK27,00 SEK28,00 SEK

Utrop 800 SEK

1,000 SEK2019-01-27 10:43
900 SEK2019-01-26 23:32
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.