17. Kubbstol, allmoge

Av trädstam, omkring 1900, höjd ca 105, sitthöjd 48 cm, slitage, skador.

Varunr 447770

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag19,00 SEK20,00 SEK21,00 SEK22,00 SEK23,00 SEK 900 SEK8,00 SEK9,00 SEK10,00 SEK

Utrop 1000 SEK

900 SEK2019-01-27 11:40
800 SEK2019-01-24 07:21
250 SEK2019-01-24 11:15
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.