19. Smidesstäd

Sannolikt 1600-tal, på kubbfot, total höjd ca 80 cm, städets mått, höjd ca 30, bredd 45 cm, slitage.

Varunr 447773

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag5,00 SEK6,00 SEK 800 SEK9,00 SEK10,00 SEK11,00 SEK12,00 SEK13,00 SEK

Utrop 1500 SEK

800 SEK2019-01-27 09:48
800 SEK2019-01-27 11:58
400 SEK2019-01-26 14:22
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.