20. Smidesstäd, 2 stycken

17 och 1800-tal, på kubbfot, total höjd ca 57-64 cm, städets mått, höjd ca 12-17, bredd 21-38 cm, slitage.

Varunr 447775

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag17,00 SEK18,00 SEK19,00 SEK 1,200 SEK6,00 SEK7,00 SEK8,00 SEK9,00 SEK

Utrop 800 SEK

500 SEK2019-01-27 09:48
450 SEK2019-01-26 19:40
300 SEK2019-01-26 14:23
250 SEK2019-01-26 18:43
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.