21. Golvur, allmoge

1800-tal, kurbitsmålat, höjd ca 215 cm, slitage. Pendel medföljer, lod saknas.

Varunr 447789

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag1,00 SEK2,00 SEK3,00 SEK 200 SEK14,00 SEK15,00 SEK16,00 SEK

Utrop 1500 SEK

200 SEK2019-01-25 12:39
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.