26. Vägghylla, allmoge

1800-tal, bemålad furu, signerad, otydlig datering, skador, slitage, längd ca 233 cm.

Varunr 447888

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag21,00 SEK22,00 SEK23,00 SEK24,00 SEK25,00 SEK 2,000 SEK21,00 SEK22,00 SEK23,00 SEK24,00 SEK25,00 SEK26,00 SEK

Utrop 1000 SEK

1,600 SEK2019-01-27 12:03
1,500 SEK2019-01-27 10:48
700 SEK2019-01-27 10:44
400 SEK2019-01-27 05:39
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.