27. Hängskåp, allmoge

Daterat 1820, 1 låda i sarg, lucka med invändig hylla, skador, maskstungen, slitage, nyckel medföljer, höjd ca 85, 64x31 cm.

Varunr 447889

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag6,00 SEK7,00 SEK8,00 SEK 2,400 SEK20,00 SEK21,00 SEK22,00 SEK

Utrop 1000 SEK

2,400 SEK2019-01-27 09:38
2,200 SEK2019-01-27 11:53
1,600 SEK2019-01-27 10:44
1,300 SEK2019-01-26 23:35
1,200 SEK2019-01-26 16:42
700 SEK2019-01-26 16:40
350 SEK2019-01-24 22:25
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.