28. Smörkärna, allmoge

1800-tal, vevfunktion, märken, slitage, höjd ca 56, 53x33 cm.

Varunr 447890

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag10,00 SEK11,00 SEK12,00 SEK 400 SEK14,00 SEK15,00 SEK16,00 SEK17,00 SEK

Utrop 500 SEK

350 SEK2019-01-26 22:04
300 SEK2019-01-26 13:33
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.