29. Kassakista

1800-tal, järn med 2 bärhandtag, slitage, nyckel medföljer, höjd ca 46, 62x47 cm.

Varunr 447978

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag4,00 SEK5,00 SEK6,00 SEK7,00 SEK 2,800 SEK18,00 SEK19,00 SEK20,00 SEK21,00 SEK22,00 SEK

Utrop 2000 SEK

2,800 SEK2019-01-27 11:53
2,600 SEK2019-01-27 11:43
1,700 SEK2019-01-26 15:28
1,700 SEK2019-01-27 10:25
1,200 SEK2019-01-26 14:25
1,000 SEK2019-01-25 16:28
600 SEK2019-01-25 15:39
250 SEK2019-01-25 01:54
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.