3. Väggskåp allmoge

1880-tal, senare bemålat. H. 78,5 cm 102x20 cm. Slitage

Varunr 446418

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag25,00 SEK26,00 SEK27,00 SEK28,00 SEK 450 SEK7,00 SEK8,00 SEK9,00 SEK

Utrop 1000 SEK

450 SEK2019-01-27 12:01
400 SEK2019-01-27 11:18
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.