30. Malmgryta

1800-tal, 3 ben, signerad O-A, bucklor, slitage, höjd ca 26 cm

Varunr 447979

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag15,00 SEK16,00 SEK 700 SEK28,00 SEK29,00 SEK30,00 SEK31,00 SEK32,00 SEK

Utrop 600 SEK

700 SEK2019-01-27 11:49
600 SEK2019-01-27 11:27
500 SEK2019-01-25 14:49
250 SEK2019-01-26 14:37
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.