31. Bilor, 2 stycken

1800-tal, slitage, sprickor, höjd ca 90-110 cm

Varunr 447980

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag10,00 SEK11,00 SEK12,00 SEK13,00 SEK 600 SEK16,00 SEK17,00 SEK

Utrop 800 SEK

400 SEK2019-01-26 15:29
350 SEK2019-01-25 15:38
250 SEK2019-01-25 15:24
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.