32. Korphackor, 2 stycken

1800-tal, slitage, höjder ca 90, bredd 51-73 cm.

Varunr 447981

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag16,00 SEK17,00 SEK 200 SEK8,00 SEK9,00 SEK

Utrop 500 SEK

200 SEK2019-01-26 21:28
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.