33. Monterskåp

1900-talets första hälft, slitage, nyckel saknas, ca 105x48 cm

Varunr 447982

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag27,00 SEK28,00 SEK29,00 SEK30,00 SEK31,00 SEK 400 SEK10,00 SEK11,00 SEK12,00 SEK

Utrop 500 SEK

350 SEK2019-01-27 11:49
300 SEK2019-01-23 18:14
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.