34. Samling allmogetextil

1800-tal, bl a, mössa, väska mm, slitage.

Varunr 447983

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag15,00 SEK16,00 SEK 1,800 SEK8,00 SEK9,00 SEK10,00 SEK

Utrop 1000 SEK

1,700 SEK2019-01-27 11:49
1,600 SEK2019-01-27 11:48
1,200 SEK2019-01-27 11:18
700 SEK2019-01-27 10:15
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.