35. Kista, allmoge

1800-tal, karvsnitt, slitage, skador, nyckel saknas, höjd ca 18, 46x40 cm.

Varunr 447984

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag16,00 SEK17,00 SEK18,00 SEK19,00 SEK20,00 SEK 1,200 SEK26,00 SEK27,00 SEK28,00 SEK29,00 SEK

Utrop 300 SEK

1,200 SEK2019-01-27 11:38
1,100 SEK2019-01-27 09:40
900 SEK2019-01-27 11:25
400 SEK2019-01-26 19:51
300 SEK2019-01-26 17:07
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.