36. Skåp, allmoge

1800-tal, 2-delat, daterat 1867, kompletteringar, märken, slitage, maskhål, nyckel till underdel saknas, höjd ca 191, 125x51 cm.

Varunr 447990

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag8,00 SEK9,00 SEK10,00 SEK 2,400 SEK4,00 SEK5,00 SEK6,00 SEK7,00 SEK8,00 SEK9,00 SEK

Utrop 3000 SEK

2,000 SEK2019-01-26 23:35
1,900 SEK2019-01-27 07:47
1,200 SEK2019-01-25 15:40
900 SEK2019-01-26 16:41
700 SEK2019-01-26 15:32
500 SEK2019-01-25 18:44
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.