40. Vitrinskåp

Art-Deco, 1900-talets första hälft, spröjsade glas med klofötter, repor, märken, nyckel medföljer, höjd ca 125, 90x34 cm.

Varunr 448000

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag3,00 SEK4,00 SEK5,00 SEK6,00 SEK 600 SEK7,00 SEK8,00 SEK9,00 SEK10,00 SEK11,00 SEK12,00 SEK

Utrop 1000 SEK

600 SEK2019-01-26 23:37
500 SEK2019-01-25 21:00
400 SEK2019-01-25 15:41
300 SEK2019-01-25 01:55
200 SEK2019-01-24 09:36
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.