41. Lyskäring / ljusstake, allmoge

17/1800-tal, höj o sänkbar, slitage, höjd ca 150 cm.

Varunr 448001

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag9,00 SEK10,00 SEK 2,600 SEK20,00 SEK21,00 SEK22,00 SEK

Utrop 500 SEK

2,400 SEK2019-01-27 12:02
2,200 SEK2019-01-27 12:03
1,400 SEK2019-01-27 11:59
1,100 SEK2019-01-26 18:13
1,000 SEK2019-01-25 13:46
900 SEK2019-01-26 16:47
700 SEK2019-01-25 17:02
200 SEK2019-01-23 18:05
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.