42. Baktråg, allmoge

1800-talets mitt, sprickor, lagning, slitage, 150x41 cm.

Varunr 448002

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag4,00 SEK5,00 SEK6,00 SEK7,00 SEK8,00 SEK 1,000 SEK20,00 SEK21,00 SEK22,00 SEK23,00 SEK

Utrop 500 SEK

600 SEK2019-01-25 13:42
500 SEK2019-01-24 12:57
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.