43. Soffa, allmoge

1800-tal, smidesunderrede, slitage, skador, höjd ca 97, 120x53 cm.

Varunr 448003

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag25,00 SEK26,00 SEK27,00 SEK28,00 SEK29,00 SEK30,00 SEK 1,900 SEK14,00 SEK15,00 SEK

Utrop 500 SEK

1,800 SEK2019-01-27 11:37
1,700 SEK2019-01-27 11:04
1,000 SEK2019-01-26 10:19
500 SEK2019-01-24 06:27
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.