45. Kökssoffa, allmoge

1800-tal, med förvaring, slitage, skador, höjd ca 86, 127x50 cm.

Varunr 448005

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag20,00 SEK21,00 SEK22,00 SEK23,00 SEK 4,200 SEK5,00 SEK6,00 SEK7,00 SEK8,00 SEK9,00 SEK

Utrop 1500 SEK

4,200 SEK2019-01-27 03:45
4,000 SEK2019-01-27 10:45
3,400 SEK2019-01-27 09:33
2,000 SEK2019-01-26 16:45
1,800 SEK2019-01-26 16:43
800 SEK2019-01-26 13:13
700 SEK2019-01-25 15:42
500 SEK2019-01-23 21:07
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.