47. Bänk, allmoge

18/1900-tal, furu, slitage, kompletterad, höjd ca 51, 195x45 cm.

Varunr 448015

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag13,00 SEK14,00 SEK15,00 SEK16,00 SEK 600 SEK8,00 SEK9,00 SEK10,00 SEK11,00 SEK12,00 SEK13,00 SEK

Utrop 2000 SEK

600 SEK2019-01-27 11:21
500 SEK2019-01-26 22:05
450 SEK2019-01-26 21:18
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.