48. Hängskåp, allmoge

Daterad 1804, 1 låda i sarg, lucka med bakomvarande hylla, bemålad furu, slitage, märken, nyckel saknas, höjd ca 84, 59x28 cm.

Varunr 448016

27 Januari 2019 12:00

Klubbslag23,00 SEK24,00 SEK 3,200 SEK20,00 SEK21,00 SEK22,00 SEK23,00 SEK

Utrop 2000 SEK

3,200 SEK2019-01-27 11:55
3,000 SEK2019-01-27 11:43
2,600 SEK2019-01-27 11:28
2,400 SEK2019-01-26 23:38
1,500 SEK2019-01-25 13:38
1,300 SEK2019-01-23 21:08
600 SEK2019-01-23 18:06
200 SEK Startpris

Allmoge samling 27 januari,

Köpprovision 22.5% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Köpt vara avhämtas senast 5 dagar efter auktion. Lagring och hanteringskostnad
200 SEK per påbörjad vecka.